Güvensoy Group’tan Örnek Davranış

Güvensoy Group, bünyesinde bulunan tüm şirketlerinde yüzlerce çalışanının hiçbirini işten çıkarmadan, tüm sosyal hakları koruyarak ve kesintisiz maaşla örnek bir davranış sergiliyor.

Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 (Koronavirüs) salgınından dolayı birçok işletme, çalışanlarını ücretsiz izine ayırarak ya da işten çıkararak süreci atlatmaya çalışıyor. Ancak  Güvensoy Group, tüm şirketlerinde yüzlerce çalışanının hiçbirini işten çıkarmadan, tüm sosyal haklarını koruyarak ve kesintisiz maaşla bu zorlu süreçte kimseyi mağdur etmiyor. Güvensoy Group bünyesinde bulunan Kar’s Otel’de de işletme faaliyetleri durdurmuş olmasına rağmen, tüm çalışanlar işten çıkarılmanın aksine tüm sosyal hakları korunarak maaşlarını kesintisiz alıyorlar.

Güvensoy Group Yönetim Kurulu Başkanı Karslı İş İnsanı Gültekin Güvensoy, gerek çalışanları için gerekse de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın ”Biz Bize Yeteriz Türkiyem’‘ sloganı doğrultusunda Milli Dayanışma Kampanyası’na sağladığı desteklerle ve  Güvensoy Group’un faaliyet gösterdiği (Kars, Çanakkale, Ankara vd.)
tüm şehirlerde valilikler aracılığıyla sürdürdüğü yardım faaliyetleriyle örnek bir davranış sergiliyor.

“Dünyayı etkisi altına alan Koronavirus salgını küresel bir sorun olsa da ulusal mücadele ile hep birlikte bu süreci atlatabiliriz. Bu süre zarfında her zaman olduğu gibi hem devletimizin hem de çalışanlarımızın yanındayız.” diyen  Gültekin Güvensoy, aynı zamanda Umarım en kısa sürede daha sağlıklı günlere kavuşmayı birlikte başaracağız.” temennisinde bulunuyor.

Yorum

yorum