KARSOD Turizm Derneği’nden Yavuz Sağdıç’a ziyaret

KARSOD Turizm Derneği Başkanı Halit Özer ve beraberindeki turizm işletmecileri, Kars İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Yavuz Sağdıç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Daha önce polis müfettişliği görevinde bulunan Yavuz Sağdıç, geçtiğimiz Eylül ayında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın imzasıyla yayımlanan kararnameyle Kars İl Emniyet Müdürlüğüne atandı. KARSOD Turizm Derneği Başkanı Halit Özer de beraberindeki turizm işletmecileriyle birlikte Sağdıç’ı  ziyaret ederek, ‘hayırlı olsun’ temennisinde bulundu.

“Huzurlu Şehir Huzurlu Turizm”

Heyeti makamında ağırlayan Yavuz Sağdıç ise yaptığı açıklamada turizmin bir gönül işi olduğunu belirterek, hep beraber el ele vererek şehirde huzurlu bir turizm ortamı oluşturacaklarını dile getirdi. Sağdıç açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Turizm gönül işidir. Tüm hemşehrilerimizin işidir, bizlerin işidir. Gerek ilimizin huzur ve güvenliği gerekse de ilimize gelen yerli ve yabancı turistlerimizin huzur ve güven içinde gezmeleri için hep beraber ele ele vererek huzuru şehir huzurlu turizm yapacağız.” 

Yorum

yorum